top of page

WARMER LIFE

Warmer Life (Isının Gücü) 0006
My One Life Warmer Life Isının Gücü
My One Life Warmer Life Isının Gücü

Warmer Life içerisinde bulunan bileşenlerle yüksek derece sıcaklıklara kadar çıkabilir ve uygulandığı bölgeye ısı yayarak rahatlama sağlar. 

Warmer Life ile yapılan sıcak uygulama, ilaç kullanmadan ve kolay bir şekilde ağrı kesici, kas gevşetici ve ödem azaltıcı etki sağlar. 

Özellikle regl döneminde kullanılan eski yöntem sıcak su torbası uygulamalarına göre çok daha kolay ve pratik kullanıma sahiptir.

 

Warmer Life regl döneminde, karın ön duvarındaki kasları ısı etkisiyle rahatlatır ve beraberinde damarlarda gevşemeye yol açar. Böylece hızlanan kan dolaşımı yoluyla rahatlama sağlanır ve regl ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. 

 

Sıcak Uygulamalar Nasıl Ağrıya İyi Gelir ?

 

Sıcak tedavi uygulaması ile damarlarda genişleme olur. Kan akış hızı artar ve böylece dokulara daha fazla oksijen ve besin ulaşımı sağlanmış olur. Sinir lifleri ile sıcak duyusunun sinyallerinin iletilmesi, beyne ulaşan ağrı duyusu sinyallerini azaltır. Isınma ile kas spazmı çözülür, ağrı hafifler ve eklem hareket açıklığı artar.

My One Life Warmer Life

Neden Warmer Life Kullanmalıyım ?

 

Warmer Life, yüksek derece sıcaklıklara kadar çıkabilir. Bu sebeple tene doğrudan temas etmemelidir. Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Ayrıca Warmer Life kullanımı eski yöntem sıcak su torbalarına göre çok daha risksizdir.  

My One Life Warmer Life Demir Tozu

Demir Tozu

My One Life Warmer Life Vermikülit

Vermikülit

My One Life Warmer Life Aktif Karbon

Aktif Karbon

Warmer Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Romatizma ve eklem ağrılarını hafifletir.

  • Regl ağrılarını dindirmeye yardımcı olur.

  • Soğuk havalarda ısınmayı sağlar.

  • Ağrılara karşı vücuda ısı vererek rahatlama sağlar.

  • Kas spazmını çözer.

  • Ödem azaltıcıdır.

My One Life Warmer Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page