top of page

THERAPY LIFE

Therapy Life (Akupunktur Etkisi) 0005
My One Life Therapy Life Akupunktur Etkisi
My One Life Therapy Life Pelin Otu

 

 

Therapy Life, geleneksel Çin tıbbında Akupunktur ile beraber tamamlayıcı bir teknik olarak kullanılan ısı terapisi yöntemi düşünülerek tasarlanmıştır. 

 

Geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılan ısı terapisi yöntemi Therapy Life ile karşımıza gelmektedir. Bu sayede Therapy Life kendi kendine ısınabilen yapısı ile ağrı olan bölgeye hızlıca etki eder ve ağrı giderici, rahatlatıcı etki sağlar. 

Pelin Otu

Antik çağda ilaç olarak kullanılan pelin otu, dağlarda yetişen tadı acı olan bir çicektir ve ilaç-içki yapımında kullanılır. Bitkinin, içerdiği acı maddeler nedeniyle bedende uyarıcı etkisiyle beraber tıbbi alanda kullanım oranı oldukça yüksektir. Ciltteki ağrıları azaltır. 

My One Life Therapy Life Sığla Yağı

Sığla Yağı (Günlük Yağı)

Sığla yağı, Mısır döneminde mumyalama amacıyla kullanılan daha sonra sağlık için faydaları keşfedilen bir yağdır. Sığla yağı kan dolaşımını hızlandıran ve ağrıyı kesen bir özelliğe sahiptir. Baş ağrısı ve kas ağrısı konusunda oldukça etkilidir.

My One Life Therapy Life Demir Tozu

Demir Tozu

Isıtıcının ana ham maddesi yüksek kalitede demir tozudur.

Therapy Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Ağrıların kaynağından iyileşmesini sağlar.

  • Kan dolaşımını hızlandırır.

  • Kas ve eklem ağrılarını dindirir.

  • Enfeksiyon oluşumunu önler.

  • Vücut ısınızı yükseltir.

  • Ağrı olan bölgede rahatlama sağlar.

My One Life Therapy Life
My One Life Therapy Life

Pelin Otu Tozu

Isıtıcı Katman

Alt Kumaş

Alt Kumaş

Yapışkan Kağıt

 

Isı Terapisi (Moxibustion) Yöntemi Nedir ?

 

Therapy Life içerisinde bulunan Pelin Otu, ısı terapisi yönteminde yakılarak bir koni veya çubuk  içerisinde vücuttaki iltihaplı ya da ağrılı olan bölge üzerine yerleştirilir. Böylece pelin otunun yaydığı ısı ile ağrılar dindirilmiş olur. 

 

Neden Therapy Life Kullanmalıyım ?

 

Therapy Life, içerisinde bulunan %100 doğal özler ve Pelin Otu ile Asya’nın Geleneksel tedavi yöntemlerini karşımıza getirir. Oldukça kolay ve pratik kullanımıyla ağrı gidermeye yardımcı olur. 

My One Life Therapy Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page