top of page

SUN+ LIFE

Sun+ Life (Güneşin Gücü) 0011
My One Life Sun+ Life Güneşin Gücü

Sun+ Life, sağlığımız için hayati önem taşıyan D vitamini kaynağıdır. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirir, vücut direncini artırarak hastalıklara karşı korur. 

 

Genel olarak D vitamini eksikliği/yetersizliği yaygın olarak görülen bir durumdur. Günümüzde de çeşitli nedenlerle güneş ışınlarından yeterince faydalanılmadığı için D vitamini bakımından zenginleştirilmiş yiyecekler veya D vitamini destek tedavisinin önemi artmaktadır. 

 

Önemli bir D vitamini kaynağı olan ve içerisinde birçok vitamin barındıran Sun+ Life, içeriğindeki doğal özler sayesinde ihtiyacımız olan vitaminleri almamızı sağlar. Vücudumuzda yeterince bulunmayan ve dışarıdan karşılamamız gereken vitaminleri almamıza yardımcı bir kaynaktır. İçerisinde bulunan yüksek D vitamini sayesinde kemikleri güçlendirir, kalsiyum ve fosfor emilimini düzenler. Sun+ Life ile vücut direnci artırılarak hastalıklara karşı direnç sağlanmış olur. 

My One Life Organik sun+ life

D vitamini eksikliğinde hem yetişkinlerde hem de çocuklarda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu nedenle vitamin seviyelerinin istenilen düzeyde olması çok önemlidir.

 

Kemik ve cilt sağlığını koruyan Sun+ Life, vücut enerjisini yükseltir ve hastalıklara karşı korur. 

My One Life Organik sun+ life
My One Life Organik sun+ life
V30-604-SA

D Vitamini

D vitamininin faydaları düşünüldüğünde akla gelen faydalardan biri kemik gelişimine sağladığı katkıdır. Kemiklerde kalsiyumun depolanmasını sağlar ve kasların zayıflamasını engeller. Kolon ve meme kanseri riskini azaltmasıyla önemli bir yer edinen D vitamini, cilt hastalıklarını önlemekte ve yeni deri hücrelerini oluşturmakta görev almaktadır. 

C Vitamini

Kemiklerin, kıkırdakların, kan damarlarının, cildin ve dişin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. Demir emilimini arttırır.  C vitamininin antioksidan kapasitesi yüksek olduğu için DNA hasarını azalttığı saptanmıştır ve güneş ışığı, sigara ve çevre kirliliği ile ortaya çıkan serbest radikallerin zararlı etkilerini ortadan kaldırmakta yardımcıdır.

Magnezyum

Magnezyumun çok önemli bir mineraldir. Vücudumuzda bulunan 300’den fazla enzimin çalışması için kilit bir role sahiptir. Vücut, bu önemli elementi, kendi başına üretemediği için dışarıdan besinler yoluyla alması gerekir. Kasların güçlenmesi, protein sentezi ve enzim sistemi aktivitesinde, hücrelerin büyümesinde ve yenilenmesinde önemli rol oynar.

Sun+ Life zengin içeriğiyle, D vitamini eksikliğinde ortaya çıkabilecek kronik yorgunluk, uyku bozuklukları, obezite, kemiklerin güçsüzleşmesi gibi sorunların ortaya çıkmasını önler. Sun+ Life içerisinde bulundurduğu D vitamini ile bağışıklık sisteminizi güçlendirir, hastalıklara karşı korur. 

My One Life Organik sun+ life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page