top of page

SLIMM LIFE

Slimm Life (İnce Hayat) 0032
slim tek.jpg

Fazla kilo almanın birden fazla sebebi olabilir, bunlardan bazıları düzensiz beslenme, yağlı yemekler tercih etme, fast food tüketme gibi sebeplerdir. Slimm Life yağ yakımına yardımcı olarak aldığınız fazla kiloları vermenize yardımcı olur ve metabolizmanızı hızlandırır. Slimm Life kullanımıyla vücudunuzu daha dinç ve sağlıklı hissedersiniz.

Slimm Life kullanımı ve beraberinde yeterli su tüketimi ile fazla kilolarınızdan arınır daha fit bir görünüme kavuşursunuz. 

 

Bunaltıcı diyetler olmadan ve çabalamadan oturduğunuz yerden düz bir karna ve fit bir vücuda sahip olmanız için Slimm Life mükemmel bir üründür.

Slimm Life %100 doğal içeriklere sahip olduğundan dolayı hiçbir yan etkisi yoktur. 

Ekran Resmi 2020-12-28 09.48.30.png

Kırmızı Acı Biber

Kırmızı Acı biberin içerisinde barındırdığı kapsaisin maddesi, kötü "beyaz yağları" iyi "kahverengi yağlar"a dönüştürür. Kahverengi yağlar ise vücut ısısını korumak için kullanılırken bol kalori yakımını hızlandırır. Slimm Life' ın içerisinde bulunan ve acı bibere acı tadını veren kapsaisinin yağ yakımını hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Bu madde metabolizmayı hızlandırır ve dolayısıyla yağ yakımı tetikler.

png-clipart-instant-coffee-cafe-espresso

Kafein

Kafein, dünyadaki en yaygın uyarıcılardan biridir. Kafeinin metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır. Kafein, metabolizma hızını yüzde 3-11 arasında arttırarak vücudunuzun yağ yakma olasılığını arttırır. Kafeinin metabolizmaya etkisinden ve yağ yakıcı özelliğinden dolayı gıda sektöründe kullanımı sıkça karşımıza çıkmaktadır. 

chenopodioideae-seed-bean-common-stock-p

Salicornia Bitkisi

Salicornia Bitkisi kalori bakımından oldukça düşük kaloriye sahiptir. Diyet yapılan dönemlerde Salicornia Bitkisi' ni tüketmek hem vitamin ve mineral bakımından vücudu desteklerken kilo  vermeyede yardımcı olmaktadır. Ayrıca vücudumuzda bulunan ghrelin hormonunun bastırılmasını sağlayarak tokluk hissi verir.

2.001.jpeg

Slimm Life Faydaları Nelerdir?

 

  • Yağ yakımını hızlandırır.

  • Toksinleri atmaya yardımcı olur.

  • Metabolizmayı hızlandırır.

  • Yağ hücrelerini yakmaya yardımcı olur.

  • Düzenli ve dengeli kilo vermeye yardımcıdır.

3.001.jpeg

Slimm Life Kullanım Önerisi

 

  • Slimm Life kullanımı ile beraber günde en az 2L su tüketilmesi önerilmektedir. (Yaklaşık 8 su bardağı)

  • En iyi sonuca ulaşmak için en az 30 gün düzenli kullanımı önerilmektedir.

 

Slimm Life İlaç İçerir Mi?

 

Slimm Life’ ın içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez. Slimm Life zayıflama ilacı değildir. 

 

Slimm Life Yan Etkisi Var Mıdır?

 

Slimm Life %100 doğal içeriklere sahip olduğundan dolayı hiçbir yan etkisi yoktur. 

bottom of page