top of page

Q+ LIFE

Q+ Life (Genç Hisset) 0013
My One Life Q+ Life Genç Hisset

Q+ Life, vücudumuzu hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur ve vücudun yaşlanmayla beraber kaybettiği enzim miktarının kazanmasına yardımcı olur. Böylece yaşlılık belirtileri azalır ve hücrelerde üretilen enerji miktarı artar.

 

Q+ Life, almamız gereken vitamin, mineral ve enzimleri almamıza yardımcı olarak sağlıklı bir şekilde vücut fonksiyonlarımızın işlemesine katkı sağlar. 

 

My One Life Q+ Life Kril Yağı
My One Life Q+ Life Omega
My One Life Q+ Life Q Enzim Q10

Q-Enzim Q10

Koenzim Q10'in vücutta en çok bulunduğu organlar; kalp, böbrek ve karaciğer gibi yüksek metabolizma hızına sahip organlardır. Koenzim Q10 hücre membran yapısının korunmasında ve hücrede enerji dönüşümünün sağlanmasında rol oynar. Aynı zamanda dokulardaki serbest radikallerin etkisini azaltmaya yardımcı olduğundan iyi bir antioksidandır. Koenzim Q10’nin yüksek tansiyon, migren, romatoid artrid, Parkinson ve fibromiyalji gibi bazı hastalıkların tedavisinde kullanılır. Yaşlanma ile birlikte vücutta Koenzim Q10 miktarının azalması ve besinsel kaynaklarının yeterli tüketilmemesi durumunda  dışarıdan takviye olarak alınması önemlidir.

Q+ Life içeriğindeki, krill ve omega yağları kalp ve beyin sağlığınızı korur. Alzheimer ve kalp krizi gibi riskleri ortadan kaldırır.

 

Q-enzim Q10 ve E Vitamini sayesinde yaşlanma etkilerinin önüne geçer, hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur. 

Q+ Life’ın Faydaları Nelerdir?

  • Yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar.

  • Kalp ile ilgili rahatsızlıkların oluşmasına engel olur.

  • Beyin fonksiyonlarının daha aktif çalışmasına yardımcı olur.

  • Hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur.

  • Kan basıncını düzenler.

My One Life Q+ Life
My One Life Q+ Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page