top of page

POWER LIFE

Power Life (Hayatın Enerjisi) 0012
My One Life Power Life Hayatın Enerjisi

Power Life, vitamin kompleksi zengin bir içeriğe sahiptir ve enerjiyi artıran bileşenleri ile gün içerisinde vücut direncini artırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bizim için gerekli olan vitaminlerin hepsini bir arada bulunduran Power Life, hücre yenilenmesini sağlar ve cildi yaşlanmaya karşı korur. 

 

Power Life içerisinde E, C ve B vitaminlerinin çeşitlerine kadar birçok faydalı vitamin bulunmaktadır. Power Life içerisinde bulunan tüm bu vitaminler her gün mutlaka alınması gereken, antioksidan etkisi olan vitaminlerdir. Ayrıca beyin fonksiyonlarının daha işlevsel çalışmasına yardımcı olan Power Life hafıza güçlendirici olarak da görev yapar. 

My One Life Power Life B Vitamini

B1, B3, B12 Vitamini

B1 Vitamini beyinde enerji üretimi için gereklidir. Alzheimer hastalığının tedavisinde kullanılır.

B3 Vitamini enzimlere yardımcı olarak yiyeceklerin enerjiye dönüştürülmesinde rol oynar.

B12 Vitamini insan vücudunun folik asidi emmesine yardımcı olarak depolanan enerjinin salınmasını sağlar. 

My One Life Power Life C Vitamini

C Vitamini

Ülkemizde eksikliği en sık görülen vitamin türlerinden bir tanesi de C vitaminidir. Antioksidan vitaminlerden bir tanesi olan C vitamini, enfeksiyon hastalıkları ve kansere karşı korunmada, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde önemli görevleri bulunur.

My One Life Power Life E Vitamini

E Vitamini

E vitamini bir antioksidandır. Metabolizma ile buluştuğunda güçlü bir antioksidan etki yaratarak vücutta zararlara neden olabilecek tüm toksinlere karşı mücadele eder. Vücudun bağışıklık sistemini destekler ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. 

Yaşamsal faaliyetleri sürdürebilmek için çeşitli vitaminlere ihtiyacımız vardır. Temel de vitaminlere olan bağımlılık bu şekilde açıklanabilir. Düzenli Power Life kullanımı gerekli olan vitaminleri almamıza yardımcı olur. Power Life dokuların yenilenmesini sağlar ve bağışıklık sistemini geliştirir. Buna bağlı olarak çeşitli hastalıklara karşı bir koruma kalkanı edinilmesini sağlar. 

 Power Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Kronik yorgunluğu önler.

  • Vücut direncini artırır.

  • Kas ağrılarının azalmasına yardımcı olur.

  • Hafıza güçlendirici etkisi vardır.

  • Kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur.

  • Kardiyolojik sorunların ortaya çıkmasını önler.

My One Life Power Life Faydaları
My One Life Power Life Etkili Kullanım Alanları

Neden Power Life Kullanmalıyım?

 

Power Life, içerisinde bulunan B1 vitamini, B3 vitamini, B12 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik Asit ve Guarana ile zengin bir içeriğe sahiptir. İçerisinde bulunan B vitamini çeşitleri enerji oluşum metabolizmasına, cilt sağlığının korunmasına, alyuvarların oluşmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve daha birçok faydaya olanak sağlar. C vitamini, bağışıklık sistemini ve kemik sağlığını güçlendirici etki sağlar. Guarana ise odaklanmayı artırır, kronik yorgunluğun azalmasına yardımcı olur. 

bottom of page