top of page

Slim Life

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021


İdeal Kilo Nedir?


İdeal kilo her sağlıklı vücudun hak ettiği bir ağırlık oranıdır. İdeal kilonuzu hesaplarken, yaşınız, boyunuz, kilonuz ve vücut tipiniz önemli etkenlerdir.

İnsan sağlığı, dünyada hiç bireyle kıyas edilemeyecek kadar önemli ve değerlidir. Hastane acillerinde bir gıdım nefesi rahatça ciğerlerine çekmek için. Servetlerini


ortaya dökmeye hazır nice hastalarımız var, maalesef . Biz hepsine Allah’tan sağlık, sıhhat ve şifa diliyoruz. Evet, sağlık elden gitmeden vücudumuzun kıymetini bilmezsek iş, işten büyük bir oranda geçmiş oluyor işte bu hataya düşmemek için mutlaka dengeli beslenmeli ideal kilo da kalmaya, vücuda ağırlık yaptırcak beslenme şeklinden uzak durmalıyız.


 

İdeal Kilo Nasıl Hesaplanır?


Kadın ve erkekler için ayrı ayrı olmak üzere aşağıdaki formüllerle hesaplanmaktadır.


Kadınlarda: 45,5 + 2,3 (inç cinsinden boy-60)

Erkeklerde: 50 + 2,3 (inç cinsinden boy-60)


Bebek ve çocuklar için ideal kilo hesaplaması da ideal kilo hesaplama formülüyle hesaplanır. Tabi ki doğumdan itibaren 5 yaşına gelene kadar çocukların düzenli olarak kilo alması gerekir.

 

Slim Life Koleksiyonu Nedir?My One Life ürün ailesinde bulunan Slim Life Koleksiyonu içerisinde 2 farklı çeşit kilo vermeye yardımcı bant vardır. My One Life %100 doğal bitki özlerine sahip olan kilo vermeye yardımcı bantlarımız sayesinde ideal kiloya ulaşmanızda en büyük yardımcınızdır. My One Life ürün ailesi içerisinde bulunan kilo vermeye yardımcı sağlık bantlarımızı hep beraber inceleyelim.Slimm + Life ( İnce Hayat)


Fazla kilo almanın birden fazla sebebi olabilir, bunlardan bazıları düzensiz beslenme yağlı yemekler tercih etme, fast food tüketme gibi sebeplerdir. Slimm Life yağ yakımına yardımcı olarak aldığınız fazla kiloları vermenize yardımcı olur ve metabolizmanızı hızlandırır.Slimm Life kullanımıyla vücudunuzu daha dinç ve sağlıklı hissedersiniz. Slimm Life %100 doğal içeriklere sahip olduğundan dolayı hiçbir yan etkisi yoktur. Slimm Life paketimiz içerisinde doğal özlerden oluşan 5 adet zayıflama bandı bulunmaktadır.


Transdermal Dalga Teknolojisi ile hazırlanmış olan bu zayıflama bantlarımız göbek bölgesi için kullanıma uygundur. Slimm Life zayıflama bantlarının etkisi 10 saate kadar sürmektedir. Daha sonra bandı çıkartabilirsiniz. Bandın uyumadan 1-2 saat önce vücuda yapıştırılması önerilir. 24 saat içinde en fazla 1 bant kullanınız.


Kullanım esnasında günlük en az 2 litre su içilmesi önerilir.


MagneFit Life (Fit Hayatlar)


MagneFit Life, vücudunuzun hem mental hemde fiziksel sağlığını koruyarak fazla toksinleri vücuttan uzaklaştırır, iştah azaltıcı etki yapar ve kilo kaybına yardımcı olur. İçerisinde bulunan bağışıklık sistemini güçlendirici, insülin direncini kan şekerini düzenleyici, toksin atmaya yardımcı doğal birleşenler sayesinde sağlıklı şekilde fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcıdır.


MagneFit Life zayıflama bantlarının etkisi 10 saate kadar sürmektedir.Transdermal Dalga Teknolojisi ile hazırlanmış olan bu zayıflama bantlarımız her bölge için kullanıma uygundur. Bandın koruyucu kağıdını kaldırdıktan sonra belirtilen bölgelere yapıştırınız.


Ürünün etkin süresi 8 - 10 saattir. Daha sonra bandı çıkartabilirsiniz. Bandın uyumadan 1 - 2 saat önce vücuda yapıştırılması önerilir. 24 saat içinde en fazla 1 bant kullanınız.


Kullanım esnasında günlük en az 2 litre su içilmesi önerilir.

26 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page