top of page

Q+ LifeKoenzim Nedir?


Enzimlerin protein olmayan, organik yapıdaki yardımcı kısmı koenzim olarak isimlendiriliyor. Genellikle proteinden ayırt edilebilen yapıda olan koenzim, enzimlerin faaliyetini yürüten ve asıl işi üstlenen kısmı oluşturuyor. Koenzime dair yapılan araştırmalar, bu maddenin birçok vitamini barındırdığını gösteriyor. Hatta bazı vitaminler de vücutta doğrudan koenzimlerin parçası olarak işleniyor. Koenzim, takviye olarak da alınabiliyor.


 


Koenzimin Faydaları


- Sporcularda kasları güçlendiriyor.

- Kanseri önlemede yardımcı oluyor.

- Kalbi güçlendiriyor.

- Şeker hastalığını önlüyor.

- Ciltteki ince çizgi ve kırışık oluşumunu önlüyor.

- Akçiğer hastalıklarını önlemede yardımcı oluyor.


 

Q+ Life (Genç Hisset)


Q+ Life, vücudumuzu hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur ve vücudun yaşlanmayla beraber kaybettiği enzim miktarının kazanmasına yardımcı olur. Böylece yaşlılık belirtileri azalır ve hücrelerde üretilen enerji miktarı artar. Q+ Life, almamız gereken vitamin, mineral ve enzimleri almamıza yardımcı olarak sağlıklı bir şekilde vücut fonksiyonlarımızın işlemesine katkı sağlar.Q+ Life’ın Faydaları


  • Yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar.

  • Kalp ile ilgili rahatsızlıkların oluşmasına engel olur.

  • Beyin fonksiyonlarının daha aktif çalışmasına yardımcı olur.

  • Hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur.

  • Kan basıncını düzenler.

Q+ Life içerisindeki , krill ve omega yağları kalp ve beyin sağlığınızı korur. Alzheimer ve kalp krizi gibi riskleri ortadan kaldırır, hücrelerde enerji üretimine yardımcı olur.

​ ​

29 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page