top of page

Painless Life

Güncelleme tarihi: 8 Ara 2021

Önce Ağrıyı Tanımakla Başlayalım...

Ağrı Nedir?

Vücudumuzun gerçek veya

potansiyel bir doku hasarından

kaynaklanan bu şekilde hoş olmayan bir duygu ve duygusal bir deneyimdir. Ağrı hafif veya şiddetli olabilir.


 

Ağrıyı Tanımlayalım

Ağrı, kişinin günlük yaşamındaki, faaliyetlerini, aktivitelerini kısıtlayan sıkıntı verici bir histir. Vücudumuzda yolunda gitmeyen bir şey olduğu konusunda sizi uyarmaya yarar. Ağrı hafif, bölgesel şiddetli olabilir. Ağrı kısa süreli veya uzun süreli olabilir. Ağrı sık görülen bir durumdur, bazen günlük rutinimizi olumsuz yönde etkiler. Böyle durumlarda doktora gitmekte fayda var. Unutmayın sağlık en büyük hazinedir.


 

Ağrı Neden Ortaya Çıkar?


Ağrı, rahatsızlık verici bir histir, bazı insanlar ağrıyı gidermek için farklı yollara başvurmaktadır. Ama ağrıyı hissetmezsek kalıcı hasar oluşumundan kaçınamazdık. Ağrı bizi kalıcı sakatlandırmalara karşı korur.

 

Ağrı Çeşitleri Nelerdir?


Boyun Ağrısı

Omuz Ağrısı

Bel ve Sırt Ağrısı

Kas Ağrısı 

Painlesss Life Koleksiyonu Nedir?


My One Life ürün ailesinde bulunan Painless Life Koleksiyonu içerisinde 6 farklı çeşit ağrı kesici bant vardır. My One Life %100 doğal bitki özlerine sahip olan ağrı giderici bantları

sayesinde tüm ağrı şikayetlerinize çözüm buluyor. My One Life ürün ailesi içerisinde bulunan ağrı kesici sağlık bantlarımızı hep beraber inceleyelim.Painlesss Life (Ağrısız Hayat)

Painless life sağlık bandımız içerisindeki olağanüstü özlerle bütün ağrılarınızı kaynağından yok eder. Sırt Ağrıları, eklem ağrıları, kas ağrıları, burkulmalar ve daha birçok ağrı tipi için çözüm Painless Life. Ayrıca hiçbir ağrınız olmadan da Painless life kullanabilirsiniz, çünkü Painless Life kas gücünüzü de arttırır. Paketimizin içerisinde doğal özlerden oluşan 15 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Sağlık bandımız 48 saatte bir değiştirilir. Bandın etkisi 8 saat sürmektedir.Uygulanan bölgenin temiz kuru ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Düzenli kullanımda kesin sonuç görülmektedir. % 100 Doğal içeriklerimiz; Japon Kafur Ağacı, Kırmızı Acı Biber, Mentol.Herbal Painless Life (Manyetik Terapi)

Herbal Painless manyetik terapi etkisi ile Çin’nin geleneksel doğal özlerini birleştirerek eklem ağrılarında ve diğer tüm kas ağrılarında ağrı kesici etki sağlar. Herhal Painless Life kaslarda ve dokularda özel bir enerji oluşturarak oluşabilcek enfeksiyonlara karşı vücudu korur. Transdermal Dalga Teknolojisi ile hazırlanmış olan bu sağlık bandları öncelikle kas ve eklem ağrıları olmak üzere her bölgeye için kullanıma uygundur. İçeriği %100 Doğaldır. Paketimizin içerisinde 10 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Herbal Painless Life ağrı kesici sağlık bandlarının 10 saate kadar etkisi sürmektedir. Herbal Painless Life sinirlerin ve kasların gevşemesini sağlayarak ağrıyı dindirmeye yardımcı olur.Angel Painless Life (Bitkisel Etki)

Angel Painless Life , soğuk terapi etkisi ile uygulandığı alandaki kan akışını yavaşlatır ve ağrılara sebep olan travmaların etkisini yok eder. Angel Painless Life ile yapılan soğuk uygulama, kan damarlarını büzerek şişmeyi ve iltihaplanmayı azaltır. Paketimizin içerisinde 10 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Transdermal Dalga Teknolojisi ile hazırlanmış olan bu sağlık bandlarımız soğuk terapi etkisiyle her bölgeye kullanıma uygundur. Angel painless Life ağrı kesici sağlık bandların etkisi 10 saatte kadar sürmektedir. Transdermal Dalga Teknolojisi ve içeriğindeki %100 doğal bitkisel özlerin bir araya gelmesi ile ağrıların kaynağından iyileşmesini destekler. %100 Doğal İçeriklerimiz; Ginseng, Meyan Kökü, Melek Otu .Ginseng Painless Life (Bitkisel Etki)

Gınseng Painless Life içerisinde bulunan %100 doğal özler ile hücre yenilenmesine katkı sağlar ve kas gevşetici özelliğiyle ağrı olan bölgeyi rahatlatır. Ginseng Painless Life paketimizin içerisinde doğal özlerden oluşan 10 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Transdermal Dalga Teknolojisiyle hazırlanmış olan bu sağlık bantlarımız her bölge için kullanıma uygundur. Ginseng Painless Life 10 saate kadar etkisi sürmektedir. Ginseng Painless Life içerisinde bulunan Ginseng, binlerce yıldır Asya’da kullanılan oldukça şifalı bir bitkidir. Tıp alanında kullanımı fazlasıyla yaygın olan ginseng ağrı olan bölgede sancıyı azaltır, eklem ağrılarına iyi gelir. %100 doğal içeriklerimiz; Ginseng, Turmalın Taşı, Pelin Otu, Melek Otu.Therapy Life (Akupuntur Etkisi)

Therapy Life Çin tıbbında Akupunktur ile beraber tamamlayıcı bir teknik,olarak kullanılan ısı terapisi yöntemi düşünülerek tasarlanmıştır. Therapy Life içeriğinde bulunan kas güçlendirici ve enfeksiyon durumlarında iyileştirici olan pelin otunun yaydığı ısı sayesinde ağrıları dindirir ve bölgede rahatlama sağlar. Therapy Life paketimiz içerisinde doğal özlerden oluşan 5 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Transdermal Dalga Teknolojisiyle ile hazırlanmış olan akupunktur etkili sağlık bantlarımız her bölge için uygundur. Therapy Life ağrı kesici sağlık bantlarının etkisi 10 saate kadar sürmektedir. Geleneksel Çin tıbbında binlerce yıldır kullanılan ısı terapi yöntemi Therapy Life ile karşımıza gelmektedir. Bu sayede Therapy Life kendi kendine ısınabilen yapısı ile ağrı olan bölgeye hızlıca etki eder ve ağrı giderici, rahatlatıcı etki sağlar.Warmer Life ( Isının Gücü )

Warmer Life içerisinde bulunan bileşenlerle yüksek derece sıcaklıklara kadar çıkabilir ve uygulandığı bölgeye ısı yayarak rahatlama sağlar. Warmer Life ile yapılan sıcak uygulama ilaç kullanmadan ve kolay bir şekilde ağrı kesici, kas gevşetici ve ödem azaltıcı etki sağlar. Warmer Life regl döneminde karın ön duvarındaki kasları ısı etkisiyle rahatlatır ve beraberinde damarlarda gevşemeye yol açar. Böylece hızlanan kan dolaşımı yoluyla rahatlama sağlar ve regl ağrılarını dindirmeye yardımcı olur. Warmer Life paketimizin içerisinde 5 adet ağrı kesici sağlık bandı bulunmaktadır. Yüksek derece sıcaklıklara kadar çıkabilen Warmer Life her bölge için uygundur. Warmer Life ağrı kesici sağlık bantları hava ile temas ettiği anda ısınmaya başlar ve etkisi 10 saate kadar sürer.


72 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page