top of page

My One Life

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021


1994’ten günümüze faaliyet gösteren My One Life firması, medikal ve kozmetik sektöründe hızlı bir gelişme göstermektedir.


En Büyük hedefi dünyaya açılmak olan firma sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

My One Life, Transdermal Dalga Teknolojisi ile medikal ve kozmetik sektöründe kendine bir yer edinmiştir. Gücünü ‘mutlu insan’ mottosundan alan firmamız pazardaki yeni talepler ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek istikrarlı büyüme anlayışıyla ürün yelpazesini genişletmektedir.
Uzakdoğu ve Asya ülkelerinin geleneksel tedavi yöntemlerinden feyz alarak; toplanan bitki özlerinin bir araya gelmesiyle oluşan sağlık bantları ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda faaliyet göstermektedir. 7 adet farklı koleksiyondan oluşan 33 adet farklı ürünümüz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Paylaşımcılık, Birliktelik, Mücadelecilik ilkeleriyle müşteri memnuniyetini ve mutlu insan mottosunu merkezine alan çevreye insan sağlığına duyarlı, çalıştıkça paylaşan, paylaştıkça kazanan; birlikte mücadele dip büyümeyi misyon edinen saygın ve güvenilir bir şirket olma amacıyla ilerlemektedir.
My One Life ailesi olarak; Kaliteli,

faydalı ve farklı ürünler yaratarak hayallerinizi geleceğe taşıyan bir firma olmak için var güçümüzle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti, mutluluğu bizim önceliğimizdir.
%100 Doğal Ürünler, hijyenik koşullarda, insan eli değmeden, hava almayan robotik alanlarda üretiliyor, tamamen bitkisel özlerle geliştirilmiştir. Japon Kafur Ağaçı, Mentol, Aleo Vera, Giseng, Lotus Çiceği gibi bir çok çeşit doğal ürün kullanılmıştır.


7 farklı koleksiyondan oluşan ürünlerimizin içeriğinde

herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Doğal yapışkan yüzeyi sayesinde cilde rahatlıkla tutunuyor, kişinin ihtiyaçı ve talebine göre vücuttaki kullanım şekilleri farklılık gösteriyor.

Ürün cilde herhangi bir rahatsızlık vermiyor ve uzun süreli etki sağlıyor.Özenle hazırlanmış paketlerimizin herbirinde kullanım talimatı bulunuyor. Ürünün en önemli özelliklerinden biriyse hava geçirmeyen güneş ışığına dayanaklı, nemli ortamlara karşı yüksek dayanaklı sağlayan alüminyum paketlerde sunulmasıdır.


Ürünlerimizin yaşam kalitesine etkisini gördükten sonra, herkesin bu sağlık bantlarına ihtiyaç duyacağını göreceksiniz. Bu kalite ile sağlıklı yaşamak herkesin hakkı.


Sektörün içerisinde yıllarca harmanlanan birikimlerin birbirini çektiği bir aileyiz. Şimdi birlikteyiz ve sağlıklı günler için çalışıyoruz.

My One Life ailesi olarak edindiğimiz tecrübeleri doğru aktarmayı amaçlayıp, daha sağlıklı, daha mutlu, bir gelecek oluşturma uğraşındayız daha güçlü bir aile bağı kurmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

45 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page