top of page

Mig Life

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021


Baş Ağrısı


Genellikle tüm insanlar hayatlarının bir döneminde bir defaya mahsus da olsa baş ağrısı yaşamışlardır. Baş ağrısı şiddetine göre insanın yaşam kalitesini etkileyebilir. Şiddetli baş ağrısı çeken çoğu insanın günlük işlerini yaparken zorluk çektiği görülebilir. Baş ağrısı belli bir bölümünde zonklayıcı ve belirgin şekilde meydana gelen rahatsızlık veren durum olarak bilinir. Baş ağrısı yavaş yavaş birkaç gün boyunca devam edebilir.


 

Baş Ağrısının Nedenleri Nelerdir?


Baş ağrısı çoğu zaman eşlik eden bulgularla değerlendirilmelidir. Bunlar; Bulantı, Işığa ve Sese karşı duyarlılık şeklinde görülür. Birçok baş ağrısı ciddi hastalıkların sonucu oluşmazken, bazı durumlarda acil müdahale gerektiren, hayatı tehdit eden durumlarda oluşabilir. Olası nedenler ve uygun tedavinin belirlenmesi için nöroloji uzmanı size yardımcı olacaktır.

 


Baş Ağrısı Belirtileri


-Kafada doluluk hissi ile birlikte baş ağrısı

-Işığa ve sese karşı hassasiyet

-Görme Bozuklukları

-Uyuşma veya Karıncalanma

-Baş Dönmesi

-Bulanık Görme

-Kusma


 

Mig Life (Migrensiz Hayat)

Mig Life sinirlerin gevşemesini sağlar ve verdiği rahatlatıcı his sayesinde baş ağrılarını dindirmeye yardımcı olur.

Zihinsel odaklanmayı arttırır ve konsantrasyon güçlüğü ortadan kaldırır.

Mig Life içerisinde bulunan doğal bileşenler sayesinde rahatlatıcı ferahlatıcı ve ağrıları dindirmeye yardımcı olur ve hayat kalitesini büyük ölçüde etkileyen migren gibi ağrıları hafifletir.Mig Life paketimizin içerisinde doğal özlerden oluşan 30 adet sağlık bandı bulunmaktadır. Transdermal Dalga Teknolojisi ile tasarlanmış olan bu sağlık bantlarını başınızda ağrı hissettiğiniz anda şakaklarınıza yapıştırınız. Bandın koruyucu kağıdını kaldırdıktan sonra belirtilen bölgelere yapıştırınız. Bandın etkisi 24 saat boyunca sürmektedir.


Mig Life baş ağrılarından kurtulmak için özel olarak tasarlanmıştır.


31 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page