top of page

Gold Lips


Dudak Bakımı Önemiİnsan yapısında özellikle göz çevresinde ön plana çıkan ve her daim dikkat çeken bazı kısımlar bulunmaktadır. Bunlar içerisinde göz, kaş ve burun gibi unsurlar kişinin nasıl göründüğünün en önemli roludur. Tabi burada en önemli kısımlardan biri de şüphesiz dudaklardır. Üstelik konu kadınlar olduğu zaman dudaklar çok daha büyük bir öneme sahip olur. Birbirinden farklı renkler altında ruj çeşitleri ya da diğer makyaj setlerinin dudakların üzerinde güzel bir görünüme sahip olması adına, çatlak veya kırışıklıkların bulunmaması büyük önem arz ediyor.

Çatlakların zaman içerisinde ortaya çıkıp rahatsızlık vermesi, kurumanın olması ve canlılığını kaybetmesi gibi olayları gösteriyor, yüzün genel açısından da çevresinin kötü bir izlenim meydana getirmesine sebep olmaktadır. Bu kapsamda birbirinden değişik dudak kremi veya serum seçenekleri ile birlikte ayrıca soğuk hava şartlarından koruyucu ürünler de mutlaka tercih edilmelidir.


 Gold Lips (Altın Güç Dudak)


Gold Lips içerisinde bulunan doğal özler ve 24K altın sayesinde dudak çevrenize ihtiyacınız olan zengin bakımı yapar. Dudaklarınızı baştan aşağı onarır ve taze bir görünüm kazandırır. Dudak kuruluğu ve çatlaması gibi sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca dudakları dolgunlaştırır ve nemlendirir.

​Gold Lips’ in Faydaları


  • Dudaklara nem kazandırır.

  • Dudak çevresinde oluşan kırışıklıkları önler.

  • Pürüzsüz hissettirir.​

  • Dudak yapısını onarır.

  • Dudaklara parlaklık verir.

  • Dudaklara esneklik kazandırır.Gold Lips vücuda kollajen takviyesi sağlarken cildi besler, canlandırır. Dudak etrafındaki ince çizgileri hafifleterek, daha genç görünmesine yardımcı olur ve zengin içeriğiyle dudaklara parlaklık verir.

Gold Lips, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde dudak çevrenize zengin bir bakım yapar. Dudak çevrenizdeki ince çizgileri yok eder ve daha genç görünmenize yardımcı olur, dudaklarınıza parlaklık kazandırır.

39 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page