top of page

Gold Face MaskAltın Tozunun Cilde ve Vücuda Faydaları


Altın tarihin en eski dönemlerinden itibaren bilinen en çok kullanılan yatırım araclarından birisidir. Lüksün ve zenginliğin göstergesidir. Tarihin eski devirlerinde kralların taçları, yemek kapları ve kaşıklarını altından yapmasının sebebi sadece lüksün göstergesi değil, sağlığın korunması ve genç kalmak istenmesiydi.

Bu madenin insan vücuduna bir çok faydası var. Kadınların cildi ile özel bir bağlantısı olan bir madendir. Altının kadın cildine ve psikolojisine de birçok faydası vardır. Altın cilde temas etmesiyle fayda sağlamaya başlar. Altın cilde temas ettiğinde o bölgenin kan dolaşımını arttırır, hücre yenilenme sürecini artırır ve gençleşmeyi sağlar, yaraların kapanmasına ve iyileşmesine destek olur. Altın temas ettiği bölgenin iyonlarını aktif hale getirir. Yaşa bağlı bozulmaya uğrayan hücreler kendi arasındaki etkileri yeniliyor ve yapısını yeniden oluşturuyor. Buda doku hasarını, kırışıklıkları ve zedelenmeleri iyileştiriyor.


Kalp, beden ve ruh sağlığı için çok faydalı,


Altın kalp ritmini düzene sokar. Altın kalp hastalıklarına iyi gelir. Altın kas hastalıklarına iyi gelir. Altın beden frekansını yükselterek psikolojik bir iyileşme sağlar. Altın insan vücudunda seratonin salgılanmasını sağlar.Cildi yeniden yapılandırıyor,


Cilde altın tozu ile yapılan cilt maskesinin cilde faydaları, tarihin eski devirlerinde bile keşfedilmiş ve kralların eşleri ve kızları tarafından kullanılmıştır.

Altın tozu ile yapılan cilt maskesi cildin sağlıklı bir şekilde görünmesini sağlar.

Cildin hücrelerinin ölmesini engellerken aynı zamanda yaşlanmayı yavaşlatır.

Cildimizin sıkılaşmasını sağlar, ve genç göstermesine yardımcı olur. Ciltte oluşan yeni kırışıklıkları önlerken oluşan ince çizgilerin yok olmasına yardımcı olur. Cildin doğal nem dengesini geri kazandırır. Kolajen desteğiyle cildi yeniden yapılandırır. Altın maskesi aknelerin azalmasını sağlar.

Gold Face Mask (Altın Güç Yüz)Gold Face Mask, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde yüzünüze zengin bir bakım yaparak cildi besler ve canlandırır. Gold Face Mask cildi önemli ölçüde nemlendirir ve ciltteki kollajen miktarını artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerinin önüne geçer. Cildi önemli ölçüde nemlendirme, kan dolaşımını artırma ve hücresel metabolizmayı iyileştirme gibi özellikleriyle birlikte pürüzsüz ve mükemmel bir cilde sahip olmanızı da sağlar.


Gold Face Mask’ ın Faydaları

  • Kırışıklıkları önler.

  • Cilde parlaklık verir.

  • Yağlı cilt şikayetlerinin oluşmasını önler.

  • Cildi nemlendirir.

  • Göz altı torbalarının oluşmasına engel olur.

  • Cilt rengi eşitsizliklerinin önüne geçer.

Cildin parlak görünmesi için yenilenmesi çok önemlidir. Gold Face Mask aynı zamanda hücreleri yenileyerek taze ve parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.


33 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page