top of page

Gold Eyes

Güncelleme tarihi: 2 Ara 2021

Kolajen Nedir?


Kolajen, vücudu iç ve dış etkenlere karşı koruyan, dayanıklılığını artıran, hücrelerin sağlıklı bir şekilde birlikte durmasını sağlayan bir proteindir. Vücuda ve cilde esneklik kazandıran önemli proteinlerden olan kolajen, kemik ve kas dokusunun korunmasını sağlar.

Vücudun dinç ve sağlıklı bir şekilde ayakta kalabilmesi için kolajene ihtiyaç duyarsınız. Çünkü kolajen, yaş ilerledikçe azalan bir proteindir. Eğer yeteri kadar desteklenmezse ciltte sarkmalara, kırışıklığa, matlığa sebep olabilir. Yaşlanma belirtileri olan bu problemler zaman zaman stres, uykusuzluk, kötü beslenme gibi durumlarla da ortaya çıkabilir.Bu durumu ortadan kaldırmanın yolu vücudunuza kaybettiği kolajeni yeniden kazandırmaktır. Bakım rutininize ekleyeceğiniz kolajen bazlı kremler bu konuda önemli yardımcılarınız olacaktır.


 


Kolajenin Cilde Faydaları Nelerdir?


Vücutta bol miktarda bulunan fakat farklı nedenlere bağlı olarak azalabilen kolajenin asıl görevi, dokulara esneklik kazandırmak, kasların, kemiklerin birbirine tutunmasını sağlamaktır. Güçlü bir vücudun olmazsa olmazı olan bu proteinin cilde, saçlara, kemiklere, dokulara ve kaslara büyük ölçüde faydası vardır. Kolajeni takviye şeklinde kullanabileceğiniz gibi krem şeklinde kullanarak da cilt yapınızı güçlendirebilirsiniz.


 

Gold Eyes (Altın Güç Göz Altı)


Gold Eyes kolajenli göz altı maskesi cilt yapısını içten dışa destekleyen ve sıkılaştıran kolajen ile cilt altında yatan fazla yağı arındırarak yağ dokusunun toparlanmasına, cildin gençleşmesine yardımcı olur.

Gold Eyes içerisindeki gliserin, su dengesini koruyarak cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. İçerisinde bulunan Nano Aktif Altın, göz altı çevresinde oluşan kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır. Dışarıdan alınan kolajen takviyesi, erken yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkması ve sarkan cilt yapısının toparlanmasına katkıda bulunur.

Yaşlanmaya bağlı veya çevresel faktörlerden dolayı ortaya çıkan bu cilt sorunlarına karşı Gold Eyes, zengin içeriği ve içerisinde bulunan altın özü ile göz altlarına eşsiz bir bakım sunar.

Gold Eyes düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır.

42 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page