top of page

Dream Life

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021UYKUSUZLUK (INSOMNİA)


Uykusuzluk kişinin uykuya dalmasına engel olan veya uyumamasına neden olan bir uyku hastalığıdır. Uykusuzluk hastalığı uykuya dalmayı zorlaştırabileceği gibi çok erken uyanmaya ya da uykunun bölünmesine neden olabilen yaygın bir uyku bozukluğudur.


 

Uykusuzluk Nedenleri


Yetişkinlerin %50’si zaman zaman uykusuzlukla karşı karşı karşıya kalabiliyor ve 10 kişiden 1’i kronik uykusuzluktan şikayet eder. Uykusuzluk, kadınlarda erkeklerden yaklaşık iki katıdır, ve gençlerden daha çok yaşlılarda yaygındır.


-Uykusuzluğa Yol Açabilecek Hastalıklar (geceleri ağrı ve rahatsızlık)

-İlaç Kullanımı

-Duygusal veya Fiziksel Rahatsızlık

-Gürültü, Işık veya Aşırı Sıcak

-Seyahat sonrası yaşanan jetlag

-Depresyon

-Tiroid Hastalıklar

-Psikolojik Nedenler

-Kronik Stres


 

Uykusuzluk Hastalığının Belirtileri:


-Gün içinde Uyuklama Hali

-Yorgunluk

-Sinirlilik

-Konsantrasyon Eksikliği

-Hafıza Sorunları

-Geceleri Uykuya Dalmakta Zorluk Çekme

-Gece Uyanma

-Gece Uykusunda dinlenmemiş hissetme

-Anksiyete gibi belirtiler vermektedir.


 

Dream Life (Tatlı Rüyalar)


Gün içinde zamanımızın çoğunu telefon ve bilgisayar başında çalışarak veya saatlerce televizyon izleyerek mi geçiriyoruz. Bu yüzden gözlerimiz normalden daha fazla yoruluyor ve bu durum göz çevremizde sorun yaratıyor. Dream Life sahip olduğu kaliteli ve cilt dostu yapısıyla beraber bize sunduğu sıcak etki ile gün içinde yorulan gözlerimizin yardımına koşuyor. Gözlerimize rahatlama sağlarken aynı zamanda sinirlerimizi gevşetmemize yardımcı oluyor.


Dream Life paketimiz içerisinde doğal özlerden oluşan 10 adet dinlendirici ve rahatlatıcı göz bandı bulunmaktadır.Dream Life hava ile temas ettiği anda ısınmaya başlar ve etkisi 1 saate kadar devam eder. Bize sunduğu rahatlatıcı sıcaklığı uygulamaya başladıktan 5-10 dakika içerisinde hissedilmeye başlıyor. Sıcak etki yavaşça göz çevremize yayılır ve uykuya dalmadan önce bizi rahatlatır. Yatmadan önce kullanıldığında Dream Life yaydığı sıcaklık ile gün boyu vücudumuzda birikmiş olan stresi ve gerginliği uzaklaştırır.


Nap Life (Kaliteli Uyku)


Nap Life içerisinde bulunan Melatonin ve diğer vitaminler sayesinde vücutta azalan melatonin seviyesini düzenler, bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve uykusuzluk sorunlarını çözmeye yardımcı olur.


Nap Life’ın sağladığı Melatonin takviyesi sayesinde hücrelerin yenilenmesi kolaylaşır, biyolojik saatiniz, uyku ritminiz ve vücut ısınız düzenlenir. Bandın uyumadan 1-2 saat önce vücuda yapıştırılması ve 6-8 saat sonra çıkarılması önerilir. Nap Life paketimiz içerisinde doğal özlerden oluşan 28 adet melatonin içerikli sağlık bandı bulunmaktadır. Uyumadan önce uygulanan Nap Life sağlık bantlarının etkisi gece boyunca sürmektedir. Nap Life bu sayede kaliteli bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. %100 Doğal İçerik


34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page