top of page

Anti Smoke Life

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2021

Nikotin Bağımlılığı Nedir?


Bağımlılık kişinin madde alımı üzerindeki kontrolünü kaybetmesini ifade eder. Dünya sağlık Örgütü sigara içimine dair bireyleri sigara içen ve sigara içmeyen olmak üzere ikiye ayırır. Madde kullanımı bireye ve topluma zarar verici düzeyde bir davranış haline gelir. Nikotin, zamanla kişide psikolojik ve fiziksel bağımlılık oluşturur. Tütünde temel bağımlılık yapan madde nikotindir. Sigara, daha çok alışkanlık yapıcı daha az zevk verici bir bağımlılık türü olarak bilinmektedir. 

Sigara ve Nikotin Bağımlılığının Tedavisi


Nikotin bağımlılığı ile diğer bağımlılık birbirine benzerdir. Bu benzerlik tedavi için de geçerlidir. Tedavideki hedef öncelikle içme davranışını kontrol altına almayı ve daha sonra bırakmayı amaçlar. Aniden bırakmak yanlış mı? Azaltarak bırakmak doğru mudur? Mümkün müdür? Bu sorular nikotin bağımlılığının, tedavisi açısında her zaman sorulan, yanıtları hastaya göre değişen sorulardır, Bağımlılığı bırakmak kişiye göre değişir. 

Anti Smoke Life

(Dumansız Hayat)


Anti Smoke Life, içerisinde bulunan doğal özler sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirir, tütün kullanma isteğinizi azaltır tütünü bırakma döneminde en büyük yardımcınız olur.

Anti Smoke Life, zorluk yaşamadan kilo almadan, psikolojik, fiziksel sorunlar olmadan bu dönemi kolay atlatmanızı sağlar.


Anti Smoke Life, içerisinde bulunan %100 doğal özler ile bağışıklık sistemini güçlendirerek halsizlik, öksürük, iştahsızlık, astım, kalp ritim bozukluğu gibi rahatsızlıkların önüne geçer. Ayrıca mentolün yatıştırıcı ve dinlendirici etkisi ile mide bulantısı ve solunum sıkıntısı gibi sorunlarla savaşır.


Anti Smoke Life Faydaları

  • Sigara içme isteğinizi azaltır.

  • Sigara içmeyi bırakırken yaşanan baş ağrısı, huzursuzluk gibi sorunları kontrol altına alır.

  • Kan basıncınızı düzenler.

  • Yatıştırıcı ve dinlendiricidir.


Anti Smoke Life’ın içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez.

37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page