top of page

24K Eyes Life


Kolajen İçeren Bakım Ürünlerini Tanıyalım...Yaşam tarzına dikkat etmek, kolajen içeren besinler tüketmek tek başına yeterli olmayabilir. Bu yüzden kolajen içeren yüz kremlerini, yüz bakım maskelerini cilt bakım rutinine dahil ederek çok daha etkili sonuç alınabilir, yıllara meydan okuyabilirsiniz. Kolajeni direkt bir yüz kremi, yüz maskesi ile cilde uygulamak kesin ve uzun süreli bir sonuç vermeyebilir. Bunun yerine formülünde kolajen oluşumunu destekleyen, cilt bakım maskelerini tercih ederek, etkili bir sonuç alabilirsiniz.


Kolajen azalmasına bağlı yaşlanma belirtilerine karşı savaşan ve cildin çok daha esnek ve genç görünmesini sağlayan maskeler, kremler ciltteki kolajeni oluşturan biopeptitleri uyarıyor, Pürüzsüz görünmesini, güçlenmesini, dengelenmesini ve kırışıklıkların azalmasını sağlıyor.

Sabahları temiz cildinize uygulayabileceğiniz bu kolajen destekleyen yüz kremleri, yüz maskeleri düzenli olarak kullandığınızda cildinizdeki kırışıklıkların azaldığını, eskiye oranla sıkılaştığını ve lekelerin azalarak pürüzsüzleştiğini fark edeceksiniz.


 


24K Eyes Life (Kolajen Güç)


24K Eyes Life, cildin kollajen seviyesini artırarak göz altlarına elastikiyet kazandırır ve cilt kusurlarının ortaya çıkmasına engel olur. Göz altları 24K Eyes Life ile daha sıkı ve canlı bir yapıya sahip olur ve göz altınızda yaşlanan cilt onarımı sağlanır, göz altı sarkmalarının önüne geçilir.İçerisinde bulunan 24K Nano Aktif Altın peptitleri kan dolaşımını hızlandırır ve cilde detoks etkisi yaparak derinlemesine temizlik sağlar. 24K Eyes Life cilt renginin eşitlenmesine, cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesine olanak sağlar.


24K Eyes Life’ın Faydaları


  • Kan dolaşımını artırır.

  • Kırışıklığa karşı savaşır.

  • Koyu halka görünümünü azaltır.

  • Göz altı torbalarının oluşumuna engel olur.

  • Morluk görünümünü azaltır.

  • Göz altında oluşan lekeleri azaltır.


24K Eyes Life, cilt tarafından hızla emilim sağlar ve düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır. Yüzü sıkıca kavrayan kavisli yapısı ve ergonomik kullanımıyla 24K Eyes Life içerisinde bulunan zengin bileşenler sayesinde göz altlarını baştan sona onararak cildin yepyeni ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Sağlıklı ve canlı bir göz altı için 24K Eyes Life eşsiz fırsatlar sunar…

66 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page