top of page

PAINLESS LIFE

Painless Life (Ağrısız Hayat) 0001

Painless Life transdermal bant, içerisinde bulunan Japon Kafur Ağacı Özü, Mentol ve Acı Biber Özü gibi %100 doğal özlerin vücuda alınmasına yardımcı olur. Transdermal Teknoloji deri üzerinden ilaç alma yöntemidir. Bu sayede deri altına nüfuz ederek sindirilmeye gerek kalmadan kan dolaşımı ile ağrı olan bölgeye doğru hareket eder. 

Deri altına nüfuz eden bitkisel özler kullanılan bölgede hissedilen ağrının tamamen geçmesine ve vücudun rahatlamasına yardımcı olur. Painless Life kolay kullanımıyla beraber konforlu yaşama daha fazla olanak sağlar.

My One Life Organik Painless Life %100 Doğal İçerik
My One Life Organik Painless Life Japon kafur Ağacı

Japon Kafur Ağacı

Japon Kafur ağacı özü sadece Japonya’ da yetişen kafur ağacından elde edilmektedir. Yaprak dökmeyen aromatik kokulu ağaç cinsidir. Antienflamatuar (enflamasyonu (iltihaplanma) ve ödemi azaltan maddelerin ve tedavilerin ortak adı) etkiye sahip olan Japon Kafur Ağacı eklem, bel ve baş ağrılarını dindirmede, kas romatizması, soğuk algınlığı, kalp rahatsızlıklarında kullanılan etkili doğal bir ilaçtır. Yatıştırıcı özelliği sayesinde yaşanan ağrıları kısa sürede dindirir.

My One Life Organik Painless Life Kırmızı Acı Biber

Kırmızı Acı Biber

Painless Life sağlık bandının içerisindeki bir diğer bileşen ise Kırmızı Acı Biber Özü’dür. Kırmızı Acı Biber Özü sinirlerinizin uyarılmasına yardımcı olur. Bu da ağrı kesici etki oluşturup vücut ağrılarınızı dindirir. Tepeden tırnağa tüm kan dolaşımınızı hızlandıran Kırmızı Acı Biber Özü bazı toplumlar tarafından binlerce yıl ağrı kesici olarak kullanılmıştır. Kırmızı biberdeki baş ağrılarının sayısını ve şiddettini azalttığı görülmektedir. Ayrıca sırta uygulanmasının bel ağrılarını azalttığı görülmektedir. Mide ağrısını kesme ve mide kramplarına çare olarak sindirime yardımcı olur. Cilt üzerine uygulandığında çok kuvvetli bir ağrı giderici özelliğe sahiptir.

My One Life Organik Painless Life Mentol

Mentol

Tıbbi naneden  elde edilen mentol; gıda ve ilaç sektörlerinde kullanılan çok kıymetli bir üründür. Gün içerisinde yaşadığımız stresin, gerginliğin veya sağlıksız beslenmenin sebep olduğu bel, boyun fıtıkları ve kireçlenme gibi kas ve iskelet sistemi hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

Painless Life; mide bulandıran şuruplar, yutulması zor tabletler ve acı veren iğneli tedavi yöntemlerine alternatif olarak üretilmiştir. ilaç tedavisine veya fiziksel tedaviye gerek kalmadan ağrılarınızı yok eder.

Bir pakette 15 ürün vardır. 

Painless Life (Ağrısız Hayat) 0001
My One Life Organik Painless Life 8 Saatte Ağrılarınız Keser

Painless Life sağlık bandı içerisindeki mucizevi özler sayesinde bütün ağrılarınızı kaynağından yok etmeye yardımcı olur. Sırt, eklem ve kas ağrılarını, burkulmalar ve daha birçok ağrı tedavisi için kullanılır. İlaç değildir. Haricen kullanılır. Gün içerisinde herhangi bir şikayeniz olmasa da kullanım sağlanabilir. Painless Life kas gücünüzü artırır.

Painless Life sağlık bandının etki süresi 48 saattir. Süre bitiminde değiştirilmelidir. Uygulayacağınız bölgenin temiz, kuru ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Düzenli kullanımda kesin sonuç görülmektedir.

Painless Life kullanan kişinin alerjisi olmadığı sürece hiçbir yan etkisi yoktur. 14 yaş altı çocuklar ve hamilelik döneminde olan anneler doktor kontrolünde kullanmalıdır.

My One Life Organik Painless Life Tüm Ağrılarınız İçin
My One Life Organik Painless Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page