top of page

NAP LIFE

Nap Life (Kaliteli Uyku) 0008
My One Life Nap Life Kaliteli Uyku

Nap Life içerisinde bulunan Melatonin ve diğer vitaminler sayesinde vücutta azalan melatonin seviyesini düzenler, bağışıklık sisteminizi güçlendirir ve uykusuzluk sorunlarını çözmeye yardımcı olur. Nap Life uykuya kolay dalmanızı ve kaliteli uyku saatleri geçirmenizi sağlar. 

 

Nap Life’ın sağladığı Melatonin takviyesi sayesinde hücrelerin yenilenmesi kolaylaşır, biyolojik saatiniz, uyku ritminiz ve vücut ısınız düzenlenir.

My One Life Nap Life Melatonin

Melatonin

Melatonin, vücut fonksiyonlarını kontrol eden başlıca hormonlardan biridir; uyku hormonu olarak da bilinir. Karanlıkta salınımı artar ve uykuya dalmayı sağlar. Az salgılandığında insomnia gibi uykusuzluk sorunlarına yol açar. Aşırı uykusuzluk, kulak çınlaması ve Alzheimer gibi sorunların çözümü için melatonin takviyesi yapılır.

My One Life Nap Life İçerdiği Vitaminler

B1, B2, B3, B5 ve B6 Vitaminleri

Yapılan araştırmalar, vücudun uykuya neden olan melatonin üretmesine yardımcı olan amino asit triptofan seviyesini düzenlemeye yardımcı olduklarından, B3, B5, B6, B9 ve B12 vitaminlerinin iyi bir uyku elde etmeye yardımcı olabileceğini düşündürmektedir. İyi bir uyku için B Vitamini takviyesi önemlidir.

My One Life Nap Life İçerdiği Vitaminler

D Vitamini

D vitamini eksikliği, uyku bozukluğu, uykusuzluk ve genel olarak kötü uyku kalitesi gibi bir dizi uyku sorununa yol açabilir. Bu yüzden D vitamini takviyesi almak önemlidir. Yapılan araştırmalara göre uyku bozukluğu olan bireylerde tedavi olarak D vitamini kullanılır.

Nap Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Uyku kalitenizi artırır.

  • Daha enerjik uyanmanızı sağlar.

  • Daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olur.

  • Anti-aging etkisi ile cildin yaşlanma belirtilerini azaltır.

  • Depresif ruh halinden arındırır.

  • Göz sağlığını korur.

  • Jetlag sendromundan kurtulmaya yardımcı olur.

My One Life Nap Life
My One Life Nap Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page