top of page

MULTI LIFE

Multi Life (Güçlü Bağışıklık) 0016
My One Life Multi Life Güçlü Bağışıklık

Multi Life, vücudumuzda sentezi yapılamayan vitamin ve minerallerin takviye olarak alınmasını sağlar ve bu sayede vücudun hastalıklara karşı direnç kazanmasına yardımcı olur. Multi Life içerisinde bulunan doğal vitaminler hücre yenilenmesine yardımcı olur, cildi yaşlanmalara karşı korur ve kronik yorgunluğun önüne geçer. 

 

Multi Life, bağışıklık sistemini güçlendirir ve hastalıklara karşı güçlü bir savunma sistemi oluşturur. Multi Life ile birçok bakteri, virüs ve bunların yol açtığı hastalıklara karşı vücut direncinin artması ve enfeksiyon riskinin azalması sağlanır. 

Multi Life, vitamin ve mineral ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarını destekleyen besinler içermektedir.

My One Life Multi Life İçerdiği Vitaminler

B1, B2, B3, B5, B6, B12 Vitamini ve Folik Asit

Vücudumuzda meydana gelen hemen hemen her işlemin düzgün çalışması için B vitamini gerekir. Metabolizma, sinir sistemi, hayati organlar, gözler, kaslar, cilt ve saç için kritik öneme sahiptir. Vücudumuz yakıt için karbonhidrat, yağ ve protein gibi besin kaynakları üreten farklı enerji kullanır. B vitamini, vücudun bu yakıttan faydalanmasına yardımcı olur. Besinleri enerji haline getirmek için önemli olan vücuttaki kimyasal reaksiyonları düzenleyen enzimlerin ve proteinlerin aktivitelerinde büyük rol oynarlar.

My One Life Multi Life A Vitamini

A Vitamini

A vitamini serbest radikallerle savaşan, cilt ve göz sağlığını destekleyen, kanserli hücrelerde DNA mutasyonlarını bloke ederek kanserle savaşan ve yaşlanmayı geciktiren antioksidan bir vitamindir.

My One Life Multi Life E Vitamini

E Vitamini

E vitamini bir antioksidandır. Metabolizma ile buluştuğunda güçlü bir antioksidan etki yaratarak vücutta zararlara neden olabilecek tüm toksinlere karşı mücadele eder. Vücudun bağışıklık sistemini destekler ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. 

Multi Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir. 

  • Kansızlığı önler.

  • Hafızayı güçlendirir.

  • Yaşlanma belirtilerini önler.

  • Kemik sağlığını korur.

  • Kalp ve damar sağlığını korumaya yardımcı olur.

  • Kronik yorgunluğu önler.

My One Life Multi Life Faydaları
My One Life Multi Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page