MAGNEFIT LIFE

magnefit.jpg
MagneFit Life (Fit Hayatlar) 0033
magnee.002.jpeg

Fit bir vücuda sahip olmak genellikle estetik açıdan ideal vücut ölçülerine sahip olmak gibi algılanmasına rağmen aslında bedeninizin gerçek potansiyelini açığa çıkartmak ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olmaktır.

 

MagneFit Life, vücudunuzun hem mental hemde fiziksel sağlığını koruyarak fazla toksinleri vücuttan uzaklaştırır, iştah azaltıcı etki yapar ve kilo kaybına yardımcı olur. İçerisinde bulunan bağışıklık sistemini güçlendirici, insülin direncini ve kan şekerini düzenleyici, toksin atmaya yardımcı doğal bileşenler sayesinde sağlıklı şekilde fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur. 

angelica sinensis.png

Angelica Sinensis

Bu bitki yüzyıllardır Çin tıbbında temel bir bileşen olmuştur ve tarihsel olarak depresyonun hafifletilmesinden kabızlığın tedavisine kadar her şey için kullanılmıştır. Bağırsakları rahatlatarak sindirim sistemini düzenler.

Ekran Resmi 2020-11-05 11.32.39.png

Semen Cassie Tohumu

Semen Cassie'nin bağırsakları rahatlatıcı etkisi vardır. Böbrek, bağırsak, karaciğer ile ilgili yaygın problemlerde kullanılır. Kabızlığı tedavi etmek için kullanımı yaygındır.

Poria-Cocos_edited.png

Poria Cocos Mantarı

Binlerce yıldır Poria mantarları, idrar söktürmek için ilaç olarak kullanılmıştır. Poria, polisakkaritler (bağışıklık fonksiyonunu geliştirdiği bilinmektedir) ve triterpenoidler (antioksidan etkileri olan bir bileşik sınıfı) dahil olmak üzere sağlığı iyileştirdiği düşünülen birkaç madde içerir. Poria Cocos, yorgunluğu, gerginliği ve stresi azaltmak için kullanılır. Bu duygular bazen kilo alımına katkıda bulunduğundan veya kilo vermeyi zorlaştırabildiğinden, Poria Cocos dolaylı olarak kilo vermenize yardımcı olur. Aşırı yemenize neden olan kaygıyı hafifletir. Ayrıca egzersiz yapmakla daha az ilgilenmenize neden olan yorgunluğu hafifletmeye yardımcı olabilir. 

 MagneFit Life Faydaları Nelerdir?

 

  • İştah azaltıcı etkisi vardır.

  • Metabolizmayı hızlandırır.

  • Fazla toksinleri vücuttan uzaklaştırır.

  • Yağ yakımını hızlandırır.

  • Her bölgede kullanıma uygundur, böylece istediğiniz bölgede sonuç alabilirsiniz.

 Neden MagneFit Life Kullanmalıyım?

 

MagneFit Life bir zayıflama ilacı değildir ve ilaç içermez. İçerisinde bulunan %100 doğal özlerle iştah azaltıcı etki yapar ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan MagneFit Life, sağlıklı ve fit bir vücut için atılacak ilk adımdır.  

 

kadın.jpg