top of page

IRON LIFE

Iron Life (Takviye Seansı) 0010
My One Life Iron Life Takviye Seansı

Iron Life, vücut tarafından üretilemeyen Demir Mineralini vücuda almaya yardımcı olur. Iron Life ile vücuda alınan Demir Minerali alyuvarların yapımında ve oksijen taşınmasında etkin rol oynar.

Iron Life, kas gücünüzü artırır, daha sağlıklı bir zihin sağlar ve vücudun enerji üretimini kolaylaştırır. Eğer vücudunuzdaki Demir miktarı düşük ise kendinizi yorgun hissedebilir ve günlük aktivitelerinizi yerine getiremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Iron Life ihtiyacınız olan Demir mineralini %100 doğal özlerle almanızı sağlar ve kendinizi daha dinç hissetmenize yardımcı olur. 

My One Life Iron Life Demir Minerali

Demir Minerali

Oksijeni beyine, kaslara taşıyarak zihinsel ve fiziksel performansı olumlu etkiler. Demir olmadan iyileşme süreci başlayamaz. Büyümeye yardım eden bir mineraldir. Vücut direncini artırır. Yorgunluğu azaltır. İyi bir uykuyu destekler. Konsantrasyonu arttırır.

My One Life Iron Life B12 Vitamini

B12 Vitamini

Alyuvarların oluşumunda önemli bir rol oynar. DNA'nın oluşturulmasına ve düzenlenmesine yardımcı olur. Çoğu hücrenin metabolizması, yağ asitlerinin sentezinde ve enerji üretiminde rol oynayan B12 vitaminine bağlıdır. B12 vitamini, insan vücudunun folik asidi emmesine yardımcı olarak depolanan enerjinin salınmasını sağlar. 

My One Life Iron Life Folik Asit

Folik Asit

Folik asit yeni hücrelerin üretilmesi ve bakımı, DNA sentezi, metilasyona doğru RNA sentezi ve DNA'daki değişikliklerin önlenmesi için gereklidir. Bu özelliklerinden dolayı aynı zamanda kanser önleyici vitamin olarak da adlandırılmaktadır.

Iron Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Yorgunluktan arınmaya yardımcı olur.

  • Güçlü antioksidan kaynağıdır.

  • Hafızayı güçlendirir.

  • Depresif ruh halinden kurtulmaya yardımcı olur.

  • %100 doğal özleriyle vitamin ve mineral takviyesi yapar.

My One Life Iron Life
My One Life Iron Life

Demir mineralinin Önemi Nedir ?

 

Alyuvar adı verilen kan hücrelerine kırmızı rengini veren Hemoglobini üretmek için vücudumuzun demire ihtiyacı vardır. Alyuvarlar oksijeni akciğerden alıp diğer dokulara ulaştırmada görevlidir. 

Kandaki demir oranı düşük olduğu zaman alyuvar üretimi azalır. Sonuç olarak hücre, doku ve organlara taşınan oksijen miktarında azalma meydana gelir. 

Demir eksikliği sonucunda, demir eksikliği anemisi denilen kansızlık hastalığı ortaya çıkar, ayrıca kendinizi yorgun ve uykusuz hissedebilirsiniz.

Demir minerali Takviyesi Kronik Yorgunluğa İyi Gelir Mi?

 

Demir minerali sağlığımız için oldukça önemlidir. Çünkü demir oksijen taşınmasında rol oynar ve eksikliğinde kişi halsizlik hisseder. Vücuda alınan demir sayesinde hemoglobin ve ferritinin yeterli seviyelere ulaşacağı için kronik yorgunluk ve halsizlik durumları önlenmiş olur.

My One Life Iron Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page