top of page

GOLD LIPS

Gold Lips (Altın Güç Dudak) 0028
gold lips tek.jpg

Gold Lips içerisinde bulunan doğal özler ve 24K altın sayesinde dudak çevrenize ihtiyacınız olan zengin bakımı yapar. Dudaklarınızı baştan aşağı onarır ve taze bir görünüm kazandırır. Dudak kuruluğu ve çatlaması gibi sorunları ortadan kaldırır. Ayrıca dudakları dolgunlaştırır ve nemlendirir.

103-1030686_gold-flakes-png-most-expemsi

 

24K Nano Aktif Altın

 

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Akne, siyah nokta, kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır. Ciltteki kollajeni arttırarak yaşlanmayı geciktirir. Cildi nemlendirir ve parlaklık verir.

คอลลาเจน-png-.png

Kolajen

Cildin güçlenmesini, elastik olmasını ve su tutma kapasitesini etkileyen önemli faktörlerin başında kollajen gelmektedir. Yaşlandıkça kollajen üretimi azalır ve özellikle 20 yaşından sonra her yıl yaklaşık %1’ i kaybedilmektedir. Bunun sonucunda da cilt elastikiyetini yitirir, ciltte kuruma, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ince cilt ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkar. Kollajen yaşlanma belirtilerini hafifleterek, kişinin daha parlak, canlı bir cilde sahip olmasına ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

3433.001.jpeg

Hyalüronik Asit

Hyalüronik asit vücudumuzda özellikle deride doğal olarak bulunmakta, su tutarak cildimizin  nemini sağlamaktadır.  Hyalüronik asit yaşlanma ile  birlikte azalmaya başladığı için cilt kurur, zayıflar ve ince kırışıklıklar ortaya çıkar. Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

Gold Lips’ in Faydaları Nelerdir?

 

  • Dudaklara nem kazandırır.

  • Dudak çevresinde oluşan kırışıklıkları önler.

  • Pürüzsüz hissettirir.

  • Dudak yapısını onarır.

  • Dudaklara parlaklık verir.

  • Dudaklara esneklik kazandırır.

21.jpg
shutterstock_1653419590-scaled.jpg

Gold Lips vücuda kollajen takviyesi sağlarken cildi besler ve canlandırır. Dudak etrafındaki ince çizgileri hafifleterek, daha genç görünmesine yardımcı olur ve zengin içeriğiyle dudaklara parlaklık verir. 

 

Gold Lips kullanıldığı bölgedeki dokulara kan akışını artırır ve yeni kollajen oluşumuna katkı sağlamış olur. 

 

Gold Lips, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde dudak çevrenize zengin bir bakım yapar. Dudak çevrenizdeki ince çizgileri yok eder ve daha genç görünmenize yardımcı olur, dudaklarınıza parlaklık kazandırır. 

bottom of page