top of page

GOLD FACE MASK

Gold Face Mask (Altın Güç Yüz) 0029
1_edited.png

Gold Face Mask, içerisinde bulunan 24K Altın sayesinde yüzünüze zengin bir bakım yaparak cildi besler ve canlandırır. Gold Face Mask cildi önemli ölçüde nemlendirir ve ciltteki kollajen miktarını artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerinin önüne geçer. Cildi önemli ölçüde nemlendirme, kan dolaşımını artırma ve hücresel metabolizmayı iyileştirme gibi özellikleriyle birlikte pürüzsüz ve mükemmel bir cilde sahip olmanızı da sağlar.

103-1030686_gold-flakes-png-most-expemsi

24K Nano Aktif Altın

 

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Akne, siyah nokta, kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır. Ciltteki kolajeni arttırarak yaşlanmayı geciktirir. Cildi nemlendirir ve parlaklık verir.

คอลลาเจน-png-.png

Kolajen

Cildin güçlenmesini, elastik olmasını ve su tutma kapasitesini etkileyen önemli faktörlerin başında kollajen gelmektedir. Yaşlandıkça kollajen üretimi azalır ve özellikle 20 yaşından sonra her yıl yaklaşık %1’ i kaybedilmektedir. Bunun sonucunda da cilt elastikiyetini yitirir, ciltte kuruma, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ince cilt ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkar. Kollajen yaşlanma belirtilerini hafifleterek, kişinin daha parlak, canlı bir cilde sahip olmasına ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

3433.001.jpeg

Hyalüronik Asit

Hyalüronik asit cilde uygulandığında, yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

gold face mask son.jpg

Gold Face Mask’ ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Kırışıklıkları önler.

  • Cilde parlaklık verir.

  • Yağlı cilt şikayetlerinin oluşmasını önler.

  • Cildi nemlendirir.

  • Göz altı torbalarının oluşmasına engel olur.

  • Cilt rengi eşitsizliklerinin önüne geçer.

Düzenli olarak kullanılan Gold Face Mask, ciltteki kollajeni artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgi ve kırışıklık gibi cilt problemleri varsa cildinizi sıkılaştırarak daha gergin, taze ve parlak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Cildin parlak görünmesi için yenilenmesi çok önemlidir. Gold Face Mask aynı zamanda hücreleri yenileyerek taze ve parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. 

23232.001.jpeg

 

Cilt kuruluğundan şikayetçi olanlar için Gold Face Mask, içerisindeki zengin bileşenler sayesinde cildi nemlendirir ve kuruluğu önler. 

 

Gold Face Mask, ciltteki kollajeni artırarak hem yaşlanmayı geciktirir hem de ince çizgiler ve kırışıklıklar varsa sıkılaştırarak daha gergin bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. 

 

Gold Face Mask, ciltteki birçok problemi ortadan kaldırır. Siyah nokta, akne, kırışıklık hatta cilt lekeleri gibi sorunlarla adeta savaşan bir bakım yöntemidir. Kozmetik dünyasında ve güzellik merkezlerinde pahalı olan bu maske evde kolaylıkla yapabileceğiniz zengin özlerle donatılmış bir bakım yöntemidir. 

3.001.jpeg
bottom of page