top of page

GOLD EYES

Gold Eyes (Altın Güç Göz Altı) 0027
gold eyes tek.jpg

Gold Eyes kolajenli göz altı maskesi cilt yapısını içten dışa destekleyen ve sıkılaştıran kolajen ile cilt altında yatan fazla yağı arındırarak yağ dokusunun toparlanmasına, cildin gençleşmesine yardımcı olur. 

Gold Eyes içerisindeki gliserin, su dengesini koruyarak cildi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. İçerisinde bulunan Nano Aktif Altın, göz altı çevresinde oluşan kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır.

 

Dışarıdan alınan kolajen takviyesi, erken yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkması ve sarkan cilt yapısının toparlanmasına katkıda bulunur. 

103-1030686_gold-flakes-png-most-expemsi

 

24K Nano Aktif Altın

 

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Akne, siyah nokta, kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır. Ciltteki kolajeni arttırarak yaşlanmayı geciktirir. Cildi nemlendirir ve parlaklık verir.

คอลลาเจน-png-.png

Kolajen

Cildin güçlenmesini, elastik olmasını ve su tutma kapasitesini etkileyen önemli faktörlerin başında kolajen gelmektedir. Yaşlandıkça kolajen üretimi azalır ve özellikle 20 yaşından sonra her yıl yaklaşık %1’ i kaybedilmektedir. Bunun sonucunda da cilt elastikiyetini yitirir, ciltte kuruma, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ince cilt ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkar. Kolajen yaşlanma belirtilerini hafifleterek, kişinin daha parlak, canlı bir cilde sahip olmasına ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

3433.001.jpeg

Hyalüronik Asit

Hyalüronik asit vücudumuzda özellikle deride doğal olarak bulunmakta, su tutarak cildimizin  nemini sağlamaktadır.  Hyalüronik asit yaşlanma ile  birlikte azalmaya başladığı için cilt kurur, zayıflar ve ince kırışıklıklar ortaya çıkar. Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

2%20kopya_edited.png

Gold Eyes’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Göz altlarını sıkılaştırır.

  • Göz altlarını nemlendirir.

  • Kan dolaşımını artırır.

  • Kırışıklığa karşı savaşır.

  • Aydınlatıcı etki sağlar.

Neden Gold Eyes Kullanmalıyım?

 

Göz Çevresi mimik çizgilerinin en çok olduğu cildimizin en ince ve hassas bölgesidir. Göz çevresi derisinin hassas olmasından dolayı bu bölgede sıklıkla cilt altındaki kılcal damarlar belirginleşebilir, ciltte mor renkli halkalar ve torbalanmalar gözlemlenebilir. Bu durum da kişilerde yorgun ifadelere neden olur.

 

Yaşlanmaya bağlı sebeplere bağlı olarak veya çevresel faktörlerden dolayı ortaya çıkan bu cilt sorunlarına karşı Gold Eyes, zengin içerik ve içerisinde bulunan altın özü ile göz altlarına eşsiz bakım sunar.

 

Gold Eyes düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır.

imgbin-mask-blindfold-eye-gold-collagen-
bottom of page