FOOT+ LIFE GREEN TEA

foot green tea.jpg
Foot+ Life Green Tea (Hayatın Detoksu Yeşil Çay) 0024
2.001.jpeg
1.001.jpeg

Foot+ Life Green Tea Faydaları Nelerdir?

 

  • Metabolizmayı hızlandırır.

  • Vücutta depolanan toksini ve nemi atar.

  • Uyku kalitesini arttırır.

  • Vücudu canlandırır.

  • Kanı temizler.

  • Ayak kokusunu giderir.

Gün içerisinde çevresel faktörler ile yediğimiz içtiğimiz kullandığımız birçok madde vücutta toksin olarak birikebiliyor. Vücudun bu toksinleri uzaklaştırmak için detoks çabasını destekleyen Foot+ Life Green Tea, vücudu zararlı atıklardan arındırmaya yardımcı oluyor. 

 

Tüm Dünyada sıklıkla uygulanan detoks, genellikle tüm vücut sinirlerinin toplandığı ayaklarımızdan uygulanır. Detoks bantları refleksoloji biliminden faydalanılarak üretilmiştir. Ayak tabanındaki bu noktalar  Foot+ Life Green Tea’nin içerisinde bulunan Tourmaline ile uyarılır ve bu noktalara karşılık gelen organlara etki eder. 

foti.jpg
içerik kopya.jpg

Foot+ Life Green Tea’nin içeriğindeki diğer doğal maddeler de ayağımızdaki refleksoloji noktalarından vücudumuzda biriken toksinleri emer ve organlarımızı toksinlerden arındırır.

 

Foot+ Life Green Tea, vücuttan attığı toksinlerle beraber gerginliği ve stresi de uzaklaştırır. Depresyon, anksiyete gibi sorunları çözmeye katkı sunar ve gergin ruh halinden kurtararak, canlı, enerjik ve dingin hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca vücuttan atılan toksin ve ödemlerle beraber metabolizma hızlanır ve kilo vermeyi kolaylaştırır.

Refleksoloji Nedir?

 

Ayak, kulak, yüz ve el üzerinde bulunan belli noktaların parmak ve el manipülasyonları ile uyarılması sonucu salgı bezlerinin ve organların dengelenmesidir. Ayakta bulunan bazı noktaların organlara bağı olduğunu keşfetmiş, el ve ayaklarda bulunan noktalar haritalandırılmıştır. Refleksoloji; tamamlayıcı, destekleyici ve güvenilir alternatif tıp yöntemlerinden biri olarak günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.