top of page

EYES+ LIFE

Eyes + Life (Genç Bakışlar) 0026
11.jpg

Eyes + Life, göz altındaki kırışıklıkları ve kaz ayağı görünümünü hedef alarak göz çevresine canlılık kazandırır. Konsantre bakım maskesi olarak kırışıklıkların görünümünü azaltır, göz çevresine canlılık kazandırır. 

 

Aydınlık göz çevresi vaat eden Eyes + Life, göz çevresinin daha nemli, genç ve taze görünmesine yardımcı olur. 

 

Eyes + Life düzenli kullanımda daha sıkı görünen bir cilt ve gözle görülür pürüzsüz bir görünüm için etki eder. 

aloe-vera-plant-gel-png-favpng-h55hvtErv

Aleo Vera

Aloe vera bitkisi, vitamin ve mineraller açısından oldukça zengindir. Bitki yapraklarının %90’dan fazlası sudan oluşmaktadır. Aloe Vera’nın cilt üzerindeki yara iyileştirme etkilerinin de kaynağı, içinde barındırdığı 6 farklı doğal antiseptiktir. Aloe vera içeriğinde bulunan vitamin, mineral ve ‌amino asitler sayesinde cildin yaşlanmasını geciktiriyor ve cildin ‌kolajen üretimini tetikliyor. Yüzyıllardan beri de göz altında oluşan torba ve morluklar için kullanılır. 

unnamed_edited.png

C Vitamini

Cilt için mucizevi sonuçlar yaratan C vitamini daha canlı, aydınlık ve parlak göz altları için kullanılır. Çevresel etkenlere, strese ve UV yaşlanmasına karşı C vitamini, göz çevresine içten dışa bakım yaparak morlukların önüne geçiyor. C vitamini dış faktörlerin etkisiyle ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Cildi daha canlı bir görünüme ulaştırmaya çalışır. C vitamini içeren ürünler, kolajen üretimin destekler. Cilde aydınlık, sıkılık kazandırmaya çalışır ve güzel bir görünüme ulaştırır.

light-blue-water-drops-high-large-drop_e

Gliserin

Nem tutucu ve temizleyici etkisiyle şampuanlardan sıvı sabunlara, duş jellerinden el kremlerine ve bakım yağlarından yüz bakım kremlerine kadar birçok ürünün etkisini artırıyor. Cildin nem kaybetmesini önler ve cildi nemli tutar. Gliserinin bu nemlendirici etkisi onu aynı zamanda harika bir göz altı nemlendiricisi yapar. Cilt tonundaki renk eşitsizliklerini minimalize etmeye yardımcı olur.

Eyes+ Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Göz çevresindeki yorgunluğu azaltır.

  • Göz çevresinde kan dolaşımını artırır.

  • Göz altındaki koyu halkaları ortadan kaldırır.

  • Yaşlanma belirtilerini azaltır.

  • Cildi nemlendirir ve sıkılaştırır.

  • İnce çizgileri ortadan kaldırır.

1.001.jpeg
doyyyy.001.jpeg

Neden Eyes + Life Kullanmalıyım?

 

Göz çevresi cildimizin en ince ve hassas bölgesidir. Göz çevresinde mimik çizgileride yoğunlukta olduğundan dolayı en önce bu bölge kırışmaya başlar.  Eyes + Life göz altındaki kırışıklıkları ve kaz ayağı görünümünü hedef alarak göz çevresine canlılık kazandırır. 

 

Eyes + Life içerisinde bulunan C vitamini sayesinde cilt rengi eşitlenir ve solgun göz altlarının canlanmasına yardımcı olur. Ayrıca Eyes+ Life cildin nem oranını dengeler ve cilt lekelerini ortadan kaldırır. 

bottom of page