top of page

DAY LIFE STRAWBERRY

Day Life Strawberry (Günün İçinden Çilek) 0019
1.001.jpeg

Day Life Strawberry, içerisinde bulunan doğal özler sayesinde ateş düşürücü ve ağrı kesicidir.

 

Day Life Strawberry özelleştirilmiş içerikleri ve soğutucu özelliği ile gün içerisinde daha dinç olmanızı sağlar. Uyku halinden ve kronik yorgunluktan kurtulmanıza yardımcı olan Day Life Strawberry cildinize canlılık ve ferahlık verir. 

 

Sıcak yaz günlerinde serinletici etkisi sayesinde dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Özellikle sıcak yaz günlerinde girilen sınavlar, toplantılar veya dersler için konsantrasyonu arttırıcı ve serinletici olarak da kullanılabilir. 

kisspng-strawberry-letter-sound-alphabet

Çilek

Çilek antioksidan özellikleriyle bilinen en faydalı meyvelerden biridir. Ciltteki lekelerden dişteki sarı lekelere kadar pek çok konuda oldukça etkili bir meyvedir. İçerisinde barındırdığı alfa-hidroksilik asit ile çilek cildi ölü hücrelerden de arındırır.

Day Life Strawberry Faydaları Nelerdir?

  • Ateş düşürücüdür.

  • Kronik yorgunluk durumunu ortadan kaldırır.

  • Uyku hali için kurtarıcıdır.

  • Cilt sağlığını korumaya yardımcı olur.

  • Fiziksel soğutma içindir.

3.jpg
light-blue-water-drops-high-large-drop_e

Saf Su

Saf su birden fazla alanda kullanılmaktadır. Saf su belli bir sıcaklıkta ( genelde 90-100 derece ) ısıtılarak, su iyice yoğuşturulur ve elde edilen suya, saf su veya distile su denir. Kokusu, tadı ve rengi yoktur. Kırışıklığı geciktirir, şişlikleri önler, gözenekleri açar.

50-505182_spearmint-oil-peppermint-oil-t

Nane Yağı

Nane yağı, doğal bir serinlik hissi verir ve topikal olarak kullanıldığında ağrıyan kasları rahatlatacak yatıştırıcı etkiyi gösterir.

Vücutta kullanım alanları aşağıda görüldüğü gibidir. Rahatlatmak ve ferahlatmak istediğiniz her bölgeden kullanıma uygundur. Day Life Strawberry’nin içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez. Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisi ile birlikte kullanılabilen Day Life Strawberry’nin herhangi bir yan etkisi de yoktur.

12.001.jpeg

Day Life Strawberry, su damlatmayan, kaymayan, pratik kullanımı ve ateş düşürücü özelliği ile çocuklarda ve yetişkenlerde vücut ısısını kademeli olarak düşürerek yüksek ateşten korunmaya yardımcı olur. 

 

Day Life Strawberry sadece çocukların değil yetişkinlerin de yaşadığı ateşe bağlı rahatsızlıkların giderilmesinde rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliği ile tıbbi önlemlerin yanı sıra kullanılabilecek bir üründür.

Day Life Strawberry, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile migren ve baş ağrısı çeken yetişkinlerin yardımına koşuyor.

doyyyy.001.jpeg
bottom of page