top of page

DAY LIFE MINT

Day Life Mint (Günün İçinden Nane) 0017
My One Life Day Life Mint

Day Life Mint, içerisinde bulunan doğal özler sayesinde ateş düşürücü ve ağrı kesicidir.

 

Day Life Mint özelleştirilmiş içerikleri ve soğutucu özelliği ile gün içerisinde daha dinç olmanızı sağlar. Uyku halinden ve kronik yorgunluktan kurtulmanıza yardımcı olan Day Life Mint cildinize canlılık ve ferahlık verir. 

 

Sıcak yaz günlerinde serinletici etkisi sayesinde dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Özellikle sıcak yaz günlerinde girilen sınavlar, toplantılar veya dersler için konsantrasyonu arttırıcı ve serinletici olarak da kullanılabilir. 

Day Life Mint Faydaları Nelerdir?

  • Ateş düşürücüdür.

  • Kronik yorgunluk durumunu ortadan kaldırır.

  • Uyku hali için kurtarıcıdır.

  • Cilt sağlığını korumaya yardımcı olur.

  • Fiziksel soğutma içindir.

My One Life Day Life Mint
My One Life Day Life Mint Nane

Nane

Nane sinirleri yatıştırır ve vücuda rahatlık verir. Strese ve baş ağrısına iyi gelir. Spazm ve kalp çarpıntısı riskini azaltır. Ateşi düşürür.

My One Life Day Life Mint Nane

Saf Su

Saf su birden fazla alanda kullanılmaktadır. Saf su belli bir sıcaklıkta ( genelde 90-100 derece ) ısıtılarak, su iyice yoğuşturulur ve elde edilen suya, saf su veya distile su denir. Kokusu, tadı ve rengi yoktur. Kırışıklığı geciktirir, şişlikleri önler, gözenekleri açar.

My One Life Day Life Mint Nane

Nane Yağı

Nane yağı, doğal bir serinlik hissi verir ve topikal olarak kullanıldığında ağrıyan kasları rahatlatacak yatıştırıcı etkiyi gösterir.

Vücutta kullanım alanları aşağıda görüldüğü gibidir. Rahatlatmak ve ferahlatmak istediğiniz her bölgeden kullanıma uygundur. Day Life’ın içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez. Herhangi bir ilaç içermediği için her türlü ilaç tedavisi ile birlikte kullanılabilen Day Life’ın herhangi bir yan etkisi de yoktur.

My One Life Day Life Mint Etkili Kullanım Alanları

Day Life Mint, su damlatmayan, kaymayan, pratik kullanımı ve ateş düşürücü özelliği ile çocuklarda ve yetişkenlerde vücut ısısını kademeli olarak düşürerek yüksek ateşten korunmaya yardımcı olur. 

 

Day Life Mint sadece çocukların değil yetişkinlerin de yaşadığı ateşe bağlı rahatsızlıkların giderilmesinde rahatlatıcı ve ferahlatıcı özelliği ile tıbbi önlemlerin yanı sıra kullanılabilecek bir üründür.

Day Life Mint, yüksek su oranı ve ateş düşürmeye yardımcı mentollü içeriği ile migren ve baş ağrısı çeken yetişkinlerin yardımına koşuyor.

My One Life Day Life Mint
bottom of page