top of page

ANTI SMOKE LIFE

Anti Smoke Life (Dumansız Hayat) 0014
My One Life Anti Smoke Life Dumansız Hayat
My One Life Anti Smoke Life Nane

Anti Smoke Life, içerisinde bulunan doğal özler sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirir, tütün kullanma isteğinizi azaltır ve tütünü bırakma döneminde en büyük yardımcınız olur. 

 

Anti Smoke Life, tütün kullanmayı bırakırken zorluk yaşamadan, kilo almadan, psikolojik veya fiziksel sorunlar olmadan bu dönemi atlatmanızı sağlar. 

Nane

Nanenin uçucu yağının tek başına koklanması veya burun deliklerinin önüne sürülmesi de sigara isteğinin azaltılmasında etkendir. Nane bitkisi, birçok kişide sigarayı bırakınca ilk zamanlarda oluşabilen mide bulantısını dindirir. Nane aynı zamanda kaygıyı ve gerginliği hafifletir ve nikotin yoksunluğuna bağlı oluşabilecek baş ağrısını dindirmeye yardımcı olur.

My One Life Anti Smoke Life Codonopsis Pilosula

Codonopsis Pilosula

Codonopsis Pilosula, beyaz ve kırmızı kan hücrelerinin miktarını arttırır ve anemi tedavisinde kullanılır. En önemli yararlarından biri bağışıklık sistemini güçlendirme kabiliyetidir. Polisakaritler, interferon üretimini teşvik eder ve bitkinin bağışıklık oluşturma özelliklerini daha da arttırır. Codonopsis pilosula ülserleri iyileştirebilir ve iştahı uyarabilir. Vücudu gençleştirir ve zihinsel uyanıklığı ve dayanıklılığı arttırır. Codonopsis Pilosula aynı zamanda vücut sistemlerini dengeleyerek vücudun nikotin yokluğuna uyum sağlamasına yardımcı olur.

My One Life Anti Smoke Life Karanfil

Karanfil

Yapılan bir klinik çalışmada karanfil tomurcukları sigara içicilerine bir ay süre ile uygulanması ile vücutta biriken nikotin maddesinin kotinin haline dönüşümünün hızlandırılarak vücuttan hızla atılmasının sağlar. Karanfil, sigara yoksunluk belirtilerinin önemli ölçüde azaltır.

Anti Smoke Life, içerisinde bulunan %100 doğal özler ile bağışıklık sistemini güçlendirerek halsizlik, öksürük, iştahsızlık, astım, kalp ritim bozukluğu gibi rahatsızlıkların önüne geçer.

Ayrıca mentolün yatıştırıcı ve dinlendirici etkisi ile mide bulantısı ve solunum sıkıntısı gibi sorunlarla savaşır. 

My One Life Anti Smoke Life

Anti Smoke Life Faydaları Nelerdir ?

 

  • Sigara içme isteğinizi azaltır.

  • Sigara içmeyi bırakırken yaşanan baş ağrısı, huzursuzluk gibi sorunları önler.

  • Kan basıncınızı düzenler.

  • Yatıştırıcı ve dinlendiricidir.

 

Anti Smoke Life İlaç İçerir Mi ?

 

Anti Smoke Life’ın içeriği %100 doğaldır ve ilaç içermez.

Ekran Resmi 2021-10-30 16.25.03.png
bottom of page