top of page

ANGEL PAINLESS LIFE

Angel Painless Life (Bitkisel Etki) 0003
angel tek .jpg
My One Life Angel Painless Life Ginseng

Angel Painless Life, soğuk terapi etkisi ile uygulandığı alandaki kan akışını yavaşlatır ve ağrılara sebep olan travmaların etkisini yok eder.

 

Angel Painless Life ile yapılan soğuk uygulama, kan damarlarını büzerek şişmeyi ve iltihaplanmayı azaltır. 

 

Transdermal dalga teknolojisi ve içeriğindeki %100 doğal bitkisel özlerin bir araya gelmesi ile ağrıların kaynağından iyileşmesini destekler. 

 

Angel Painless Life, soğuk terapi etkisi ile kan akışını yavaşlatırken aynı zamanda ağrılara sebep olan travmaların etkisini de azaltmaya yardımcı olur. 

Ginseng

Bu bitki yüzyıllardır Çin tıbbında temel bir bileşen olmuştur ve tarihsel olarak depresyonun hafifletilmesinden kabızlığın tedavisine kadar her şey için kullanılmıştır. Bağırsakları rahatlatarak sindirim sistemini düzenler. Sinirlerin gevşemesini sağlar, stres ve yorgunluk gibi birçok belirtinin azalmasına faydalı olur. Doğum sancılarının azalmasında etkili olmaktadır. Hafızayı güçlendirerek öğrenmeyi kolaylaştırıcı etki sağlamaktadır. Kan şekerinin düzenlenmesini sağlar, karaciğerin ve kalbin çalışmasında faydalı etki sağlar ve sorun oluşmasına engel olur.

My One Life Angel Painless Life Meyan Kökü

Meyan Kökü

Bağışıklık sistemini güçlendirir.  Ateş düşürücü ve hücrelerdeki tahrişe bağlı ağrıları azaltıcı etkisi vardır. Kabızlığa iyi gelen meyan kökü, aynı zamanda kemik ve eklem ağrılarını dindirir. Ağız içindeki yaralara, kadınların menopoz ve regl dönemlerinin rahat geçmesine yardımcı oluyor.

My One Life Angel Painless Life Angelica Sinensis

Angelica Sinensis

Bu bitki yüzyıllardır Çin tıbbında temel bir bileşen olmuştur ve tarihsel olarak depresyonun hafifletilmesinden kabızlığın tedavisine kadar her şey için kullanılmıştır. Bağırsakları rahatlatarak sindirim sistemini düzenler.

My One Life Angel Painless Life Ağrılarınızı Kaynağından Yok Eder

Angel Painless Life faydaları Nelerdir ?

 

  • Ağrının kaynağından iyileşmesini sağlar.

  • Rahatlatıcı etkisi vardır.

  • Kasların güçlenmesine katkı sağlar.

  • Kan dolaşımını hızlandırır.

  • Bölgede kısa süreli anestezik etki oluşturur.

  • Bölgede ödem oluşumunu önler.

  • Soğuk terapi etkisiyle ağrıları kaynağından yok eder.

  • %100 doğal özleriyle ağrılı bölgeye zengin bir bakım yapar.

My One Life Angel Painless Life Etkili Kullanım Alanları
bottom of page