top of page

24K EYES LİFE

24K Eyes Life (Kolajen Güç) 0030

24K Eyes Life, cildin kollajen seviyesini artırarak göz altlarına elastikiyet kazandırır ve cilt kusurlarının ortaya çıkmasına engel olur. Göz altları 24K Eyes Life ile daha sıkı ve canlı bir yapıya sahip olur ve göz altınızda yaşlanan cilt onarımı sağlanır, göz altı sarkmalarının önüne geçilir. 

1_edited.png

İçerisinde bulunan 24K Nano Aktif Altın peptitleri kan dolaşımını
hızlandırır ve cilde detoks etkisi yaparak derinlemesine temizlik
sağlar. 24K Eyes Life cilt renginin eşitlenmesine, cildin daha parlak
ve pürüzsüz görünmesine olanak sağlar.

103-1030686_gold-flakes-png-most-expemsi

 

24K Nano Aktif Altın

 

Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, 5000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Akne, siyah nokta, kırışıklık ve cilt lekeleri gibi sorunlarla savaşır. Ciltteki kolajeni arttırarak yaşlanmayı geciktirir. Cildi nemlendirir ve parlaklık verir.

24k new.jpg
คอลลาเจน-png-.png

Kollajen

Cildin güçlenmesini, elastik olmasını ve su tutma kapasitesini etkileyen önemli faktörlerin başında kollajen gelmektedir. Yaşlandıkça kollajen üretimi azalır ve özellikle 20 yaşından sonra her yıl yaklaşık %1’ i kaybedilmektedir. Bunun sonucunda da cilt elastikiyetini yitirir, ciltte kuruma, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ince cilt ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkar. Kollajen yaşlanma belirtilerini hafifleterek, kişinin daha parlak, canlı bir cilde sahip olmasına ve daha genç görünmesine yardımcı olur.

3433.001.jpeg

Hyalüronik Asit

Hyalüronik asit cilde uygulandığında, yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Sivilce izlerini yok eder ve sivilce oluşumunu engeller. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

11.001.jpeg

24K Eyes Life’ın Faydaları Nelerdir?

 

  • Kan dolaşımını artırır.

  • Kırışıklığa karşı savaşır.

  • Koyu halka görünümünü azaltır. 

  • Göz altı torbalarının oluşumuna engel olur.

  • Morluk görünümünü azaltır. 

  • Göz altında oluşan lekeleri azaltır.

Neden 24K Eyes Life Kullanmalıyım?

 

24K Eyes Life, cilt tarafından hızla emilim sağlar ve düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratır. Yüzü sıkıca kavrayan kavisli yapısı ve ergonomik kullanımıyla 24K Eyes Life içerisinde bulunan zengin bileşenler sayesinde göz altlarını baştan sona onararak cildin yepyeni ve daha genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. 

 

Sağlıklı ve canlı bir göz altı için 24K Eyes Life eşsiz fırsatlar sunar…

1_edited.png
bottom of page